مصرف روغن نارگیل در رژیم کتوژنیک

امروزه با افزایش مشغله افراد و کاهش اوقات فراغت٬ ارزش زمان بیش از پیش نمایان شده است. بر خلاف گذشته که نیاز چندانی به برنامه ریزی فشرده برای رسیدگی به تمام امور روزمره نبود٬ امروزه افراد جوامع مدرن غالبا با زمان کم برای انجام امور روزمره مواجه هستند و یکی از دلایل اصلی این موضوع گسترش کلان شهرها و در نتیجه افزایش حجم ترافیک و اتلاف مقدار زیادی از وقت و انرژی می باشد. به همین دلیل در دنیای امروز سفرهای درون شهری به قصد خرید نه تنها فعالیتی دلچسب و مفرح نیستند بلکه بسیاری از اوقات آزاردهنده و خسته کننده می باشند که گاهی با توجه به حجم زیاد مشغله افراد و محدودیت زمان٬ تا مدت ها به تعویق می افتند. از این رو جامعه مدرن برای حل این مشکل و حذف سفرهای درون شهری به سمت استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین در تمام جوانب زندگی پیش رفته که باعث ایجاد تغییراتی اساسی در سبک زندگی امروزی گشته است.

شکل گیری فروشگاه های اینترنتی و خرید از این فروشگاه ها یکی از تغییرات اساسی در سبک زندگی امروزی جوامع مدرن می باشد که مزایایی نظیر دسترسی سریع و آسان به بسیاری از کالاها را داشته است.

از مزایای دیگر خرید از فروشگاه های اینترنتی دسترسی به بسیاری از کالاها با قیمت ها و کیفیت های متنوع به صورت یکجا و بدون سردرگمی های رایج در بازار سنتی می باشد.

این مزایا تیم بامیلتو را بر آن داشت که برای رفاه حال هموطنان گرامی بار دیگر فروشگاه اینترنتی خود را “bamailto.com” که یکی از بهترین فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد٬ با تیمی جدید و قدرتمند احیا کرده و دسترسی مردم شریف ایران را به محصولات حوزه سبک زندگی سالم با مناسب ترین ها و با کیفیت ترین سرویس ها ممکن کند.
تیم بامیلتو به پشتوانه حضور طولانی و قوی در بازار رقابتی محصولات سالم و بدون مواد افزودنی تضمین کننده دسترسی سریع و آسان هموطنان گرامی به محصولات برندهای مطرح با بهترین قیمت ها و کیفیت ها از طریق فروشگاه اینترنتی خود “bamailto.com” می باشد.
سیاست مجموعه بامیلتو توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی کاربران خود دارد. از این رو میزان رضایت مشتریان همواره به عنوان یك عامل اساسی در ارزیابی میزان موفقیت این مجموعه در دست‌یابی به اهداف خویش توسط مدیران شرکت در نظر گرفته شده است.

یکبار تجربه خرید از فروشگاه “bamailto.com” شما را به یکی از مشتریان همیشگی این فروشگاه بدل خواهد کرد.