بامیلتو معتبرترین وبسایت فروشگاهی کشور …

فروشگاه بامیلتو در سال 1397 توسط وحید عماد با هدف ارائه اجناس درجه یک با نازلترین قیمت و جلب نظر مشتریان گرامی تاسیس گردید.


فروشگاه بامیلتو با سپاس از خرید و ارج نهادن به اعتماد شما،همواره سعی در جلب رضایت شما مشتریان عزیز دارد.امید است توانسته باشیم گامی هر چند کوچک در ارتقاء سطح سلامتی جامعه خود داشته باشیم.


از این رو مفتخریم در راستای حفظ کرامت مشتری و با توجه به حقوق مصرف کنندگان عزیز و رعایت موازین بهداشتی اقدام به ارائه محصولات خود در قالب بسته بندی مناسب و با استاندارد روز جهان بنماییم.


امید است به یاری خداوند رزاق در زمینه عرضه و تولید انواع روغن ها و کره های گیاهی،آجیل و خشکبار موفق بوده و رضایت کامل شما هموطنان را فراهم نمائیم.


فروشگاه بامیلتو افتخار دارد که با همکاری اداره محترم استاندارد در راستای ارتقای کیفیت محصولات و حمایت از مصرف کنندگان عزیز تدوین استانداردهای ملی محصولات مغز بادام درختی،مغز بادام هندی،انواع تخمه آفتابگردان،تخمه کدو،تخمه هندوانه ، انواع روغن های گیاهی خوراکی و درمانی، کره های گیاهی و محصولات رژیمی و کتوژنیک را به انجام رسانیده است. 

رضایت مشتریان ، سرمایه ماست …

فعالیت فروشگاه بامیلتو شامل انواع روغن های گیاهی، بسته بندی و عرضه خشکبار ، دمنوش،تنقلات،محصولات کتوژنیک و وگان، غلات صبحانه،انواع ادویه جات، قهوه،لوازم قنادی و… می باشد.

هدف ما، عرضه محصولات با کیفیت غذایی،گیاهی و سالم،  محصولات ارگانیک و سلامتی،پر از رنگ ها و طعم های هیجان انگیز برخاسته از دلِ طبیعت است.
تمامی محصولات ، با بسته بندی شکیل و حرفه ای عرضه می گردد و در جهت ارائه به مشتریان با رویکرد زیست محیطی تلاش می کنیم.

غذای ما،تپش هیچ قلبی را متوقف نمی کند.
چون غذایمان به دنیا نمی آید،بلکه می روید.
صلح را از بشقاب خود آغاز کنیم…

در فروشگاه بامیلتو،همه چیز،بابِ میلِ توست.