پودر زغال فعال

پودر زغال فعال


15,000 تومان

پودر زغال فعال چه خواصی را برای پوست به ارمغان می آورد؟

اگر تا اینجای مطلب به فواید بی‌نظیر پودر زغال فعال این ماده ارزشمند پی بردید. بد نیست بدانید که از آن می‌توانید برای انجام فعالیت های بهداشتی زیر استفاده کنید:

  • پاک‌سازی پوست و کوچک تر کردن منافذ آن: می دانیم که در طول روز صدها سموم و ذرات ریز به دلالی مختلف بر روی پوست مان قرار می گیرند و موجبات چرکین شدن و آلودگی آن رد فراهم می آورد. استفاده از پودر زغال فعال موجب می شود تا عناصر تشکیل دهنده آن به این منافذ حمله کرده و آن ها را از بین می برد. به علاوه آنکه با انجام عمل سلول برداری از پوست سلول های مرده را از روی پوست برداشته و باعث درخشان تر شدن آن می شود.
  • برقراری تعادل میان تعداد چربی بر روی پوست و جلوگیری از جوش زدن آن: یکی دیگر از خواص شگفت انگیز استفاده از پودر زغال اکتیو مواظبت از پوست چرب است و معمولاً این کار را با ایجاد تعادل میان چربی های روی پوست انجام می دهد؛ بنابراین به کسانی که دارای پوست چرب هستند توصیه می شود از این پودر هفته ای یک بار برای زیباسازی پوست خود استفاده کند.
  • درمان و رفع نیش حشرات و سایر مشکلات پوستی: از دیگر خواص جالب و منحصر به فرد پودر زغال فعال این است که هر گونه عارضه و آسیبی را که بر روی پوست ایجاد می شود تسکین داده و نشانه های ایجاد شده بر روی آن را تماماً از بین می برد. پس اگر پوستتان مورد گزند حشرات واقع شده است و یا به هر دلیلی دچار زخم خوردگی است بهترین راه حل برای از بین بردن آن استفاده از این ماده ارزشمند است.
  • تمامی عارضه ها و مشکلات پوست سر همچون شوره سر، قرمزی و خارش پوست آت به کمک این پودر محبوب و پرطرفدار درمان می گردد.