روغن های گیاهی|آرایشی, مقالات

زیبایی مژه های خود را با استفاده از روغن خرگوشک چند برابر کنید

زیبایی مژه های خود را با استفاده از روغن خرگوشک چند برابر کنید

روغن خرگوشک، گزینه مفیدی برای تقویت مژه، ریش و سبیل به شمار می رود. گیاهک خرگوشک یا گل ماهور در تیره گل میمونی قرار دارد. این گیاه به خاطر شباهت برگ هایش به گوش خرگوش، به این نام شهرت دارد. خرگوشک از گیاهان بومی قاره اروپا و آفریقا محسوب می گردد. در ایران در مناطق مرکزی مانند دامغان و مناطق غربی و شمال غرب بیشتر دیده می شود. لازم به ذکر است که این محصول شگفت انگیز از عصاره گل خرگوشک تهیه و تولید می گردد. همچنین از این گیاه می توان به صورت محلول یا روغن استفاده نمود.

روغن خرگوشکفواید حائز اهمیت روغن خرگوشک

روغن خرگوشک به عنوان یک داروی مؤثر برای درمان عفونت گوش، ذات الریه و عفونت مثانه تلقی می شود. همچنین، این روغن برای مداوای سوختگی و زخم نیز مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین ویژگی این روغن تقویت کننده و افزایش دهنده رشد مو می باشد. شایان ذکر است که این روغن به عنوان بازگرداننده سلامت مو، پوست سر و ترمیم کننده شهرت دارد. ناگفته نماند که از این محصول میتوان برای تقویت ریشه مو، ابرو، ریش و سبیل هم استفاده نمود. مضاف بر این، برای جلوگیری از ریزش مو و شوره سر نیز کاربرد دارد. اگر تمایل دارید که موهایتان سریعتر رشد کرده و ابروهایتان پرپشت شود، می توانید از این محصول استفاده نمایید.

روغن خرگوشک

نحوه استفاده از روغن خرگوشک

برای استفاده از روغن خرگوشک مناسب است بعد از استحکام اقدام به استفاده از این محصول نمود. بر این اساس، با استفاده از قطره چکان روغن را بر قسمت های خالی سر ریخته و ماساژ دهید. بدون تردید، استفاده از این روغن پس از حمام، با نتایج بهتری همراه می شود. همچنین استفاده از روغن خرگوشک می تواند به صورت روزانه صورت گیرد. برای پر پشت شدن ابرو، باید مقداری از روغن را بر روی گوش پاک کن ریخته و روی ابرو ماساژ دهید. هر دو روز یکبار ماساژ با این روغن مؤثر و تاثیرگذار می باشد. برای ریش و سبیل هم می توان از این محصول استفاده نمود. همچنین برای سبیل، روغن را با نوک انگشت به روی سبیل به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ماساژ دهید. سپس با شامپو بچه یا صابون ملایم بشویید. در هفته ۳ الی ۴ بار این کار را انجام دهید.

فروشگاه اینترنتی بامیلتو، ارائه دهنده این محصول شگفت انگیز، با بهترین کیفیت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *