ماسک

ماسک صورت جلبک اسپیرولینا+مزایا و خواص ماسک جلبک اسپیرولینا(6 مورد)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ماسک صورت جلبک اسپیرولینا

خواص جلبک اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا ،از سیانور باکتری ها و از خانواده ی تک سلولی است .این جلبک دریایی در آب رشد دارد .جلبک اسپیرولینا در اعماق دریا رشد کرده و نوعی از گیاهان و جلبک های دریایی است .

این جلبک دریایی که به رنگ سبز تیره بوده و به خواص درمانی و غذایی شهرت دارد .جلبک اسپیرولینا غنی از مواد معدنی و آنتی اکسیدان بوده که بدن را سم زدایی می کند. هم چنین با وجود ویتامین ها و مواد معدنی، سیستم ایمنی بدن را تقویت می نماید .

علاوه بر تقویت سیستم ایمنی، بدن را سم زدایی و سلامت سیستم قلبی و عروقی را فراهم می کند . این گیاه حاوی مقادیر زیادی کلسیم و پتاسیم و سدیم منیزیم ،آهن  و زینک  است . طبق تحقیقات به عمل آمده، وجود این ویتامین ها علاوه بر بدن، برای پوست نیز ضروری است . استفاده از این ماسک به صورت موضعی و برای پوست موجب شادابی و طراوت پوست می شود .

جلبک اسپیرولینا بسیاری از ویتامین های  طبیعی را در خود، دارد و در قالب ماسک ارائه می دهد . استفاده از این ماسک به صورت موضعی و برای پوست موجب شادابی و طراوت پوست می شود .

ماسک جلبک دریایی برای صورت موجب کشیدگی و لیفت پوست شده و مانع از افتادگی پوست می شود . آنتی اکسیدان های موجود در این ماسک موجب لیفت و بالا برندگی پوست می شود .

استفاده از ماسک جلبک اسپیرولینا، با حذف رادیکال های آزاد مانع از شل شدن پوست می شود . همچنین استفاده از این ماسک دریایی برای پوست ،موجب کلاژن سازی در پوست می شود . ویژگی های موجود، در این ماسک آن را از بقیه ی روش ها زیبایی متمایز می کند .آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی موجود در این ماسک ،باعث تحریک پوست برای کشیدگی می شود .خواص موجود در ماسک جلبک اسپیرولینا ، موجب شده این گیاه مانند یک آبرسان قوی عمل کند .

استفاده از جلبک اسپیرولینا، به عنوان یک ماده ی مغذی و آبرسان برای پوست ، کمتر رایج است .استفاده از ماسک این جلبک در کشور های اروپایی به دلیل تحقیقات انجام شده ،بیشتر رایج است . ماسک این ماده ی مغذی در کشور هایی اروپایی ، طرفداران زیادی دارد .

جلبک اسپیرولینا ،غنی از انواع ویتامین ها و مواد مغذی و آبرسان برای پوست صورت است .استفاده از ماسک این گیاه دریایی برای بهبود چهره ، کاربرد دارد .علاوه بر خاصیت لیفت پوست ، خاصیت درمانی برای انواع پوست ها را دارد .این گیاه دریایی برای درمان انواع لکه های پوستی ،و تیرگی های پوستی به کار می رود. در عین حال علاوه بر رفع تیرگی و لکه های پوستی موجب روشن سازی پوست می شود .

همچنین جلبک اسپیرولینا کاربرد گسترده ای برای انواع پوست دارد چرا که از سازگاری بالایی برخوردار است. این ماده ی مغذی، زیبایی را برای انواع پوست اعم از، چرب و خشک به ارمغان می آورد.

مزایا و خواص ماسک جلبک اسپیرولینا

1- غنی از آنتی اکسیدان ،آهن

2- خاصیت ضد آکنه و ضد التهاب

3- حذف رادیکال های آزاد پوست

4- پاکسازی و شفافیت پوست

5- کلاژن سازی برای پوست

6- لیفت و بالا برندگی پوست

خواص این گیاه در قالب ماسک صورت ،می تواند، با بسیاری از روش های زیبایی مقابله کند .

1- غنی از آنتی اکسیدان و آهن

یکی از خواص جلبک اسپیرولینا ،وجود آنتی اکسیدان ، آهن و انواع ویتامین ها است .این مواد مغذی خاصیت حفظ رطوبت و طراوت را به پوست می بخشد .آن چه که این ماسک را از دیگر ماسک ها متمایز کرده استفاده از این گیاه دریایی است .ویتامین های موجود در آن به گونه ای اثربخش کارایی این ماسک را افزایش داده است. همچنین بخش اعظمی از مواد مغذی مورد نیاز پوست را فراهم می کند .

2- خاصیت ضد آکنه و ضد التهاب

ضد آکنه بودن یک دیگر از خواص این ماسک جلبک اسپیرولینا، است .این ماسک با خاصیت آنتی اکسیدان های موجود در آن ، ضد جوش و آکنه  است .این خاصیت ضد آکنه بودن را در انواع پوست های آکنه دار، کاربرد دارد .این ماسک ، خاصیت آنتی باکتریال نیز دارد چرا که منجر به پاکسازی پوست می شود.

این دو خاصیت ضد آکنه و ضد التهاب بودن ،خواص درمانی ماسک جلبک اسپیرولینا را می رساند .

3- حذف رادیکال های آزاد پوست

وجود رادیکال های آزاد برای پوست مضر است .پوست معمولا در صدد است تا الکترون های از بین رفته را از دیگر اتم ها بگیرد. زمانی که اتم ها از مولکول های پوستی گرفته می شوند منجر به پیری پوست می شود .این ماسک دریایی با وجود موادی که در خود دارد منجر به حذف رادیکال های آزاد می شود .با حذف رادیکال های آزاد ، سلول های موجود در پوست از بین نمی روند .حذف رادیکال های آزاد منجر به حفظ طراوت و شادابی پوست صورت میشود .

4- پاکسازی و شفافیت پوست

ماسک جلبک اسپیرولینا با به محافظت از سلول های آسیب دیده می پردازد . این ماسک گیاه دریایی به احیای سلول های پوستی کمک می کند .با احیای سلول های پوستی ،و تحریک پوست برای بازسازی مجدد ، پوست صورت پاکسازی می شود .پس از این که پوست صورت پاکسازی شد منجر به شفافیت و روشن شدن پوست می شود .پاکسازی پوست می تواند باعث جوانسازی و لیفت پوست می شود .

5- کلاژن سازی برای پوست

خاصیت کلاژن سازی یکی دیگر از مزایای این ماسک دریایی برای صورت است .کلاژن یکی از ماده های حیاتی برای تغذیه و جوانسازی پوست است .کلاژن یکی از مهم ترین عنصر های جوانی است .کلاژن پروتئین و عنصر اصلی ساخت غضروف است که با گذر عمر ،ساخت آن کاهش می باید. مقادیر قابل توجهی از کلاژن در جلبک اسپیرولینا یافت می شود .

ماسک جلبک دریایی برای صورت

با استفاده از ماسک جلبک اسپیرولینا ،می توانیم اندازه ی قابل توجهی از کلاژن به پوست برسانیم .این ماسک حیات مجدد پوست را برای جایگزین کردن سلول های جدید ،باز می گرداند .

6- لیفت و بالا برندگی پوست

لیفت و یا عمل بالا برندگی صورت ، معمولا برای جوانسازی و زیبایی پوست انجام می گیرد .عمل لیفت یکی از انواع روش های زیبایی است .با سفت تر کردن عضلات صورت ، لیفت و بالا بردن پوست صورت می گیرد .جراحی پوست برای لیفت به سادگی صورت نگرفته و ممکن است عوارضی ،در پی داشته باشد .ماسک جلبک اسپیرولینا با خاصیت آنتی اکسیدان و ، ویتامین های موجود در خود، باعث لیفت پوست می شود.این ماسک صورت به سادگی و بدون هیچ عوارضی خاصیت شل شدگی پوست را برطرف می نماید .

 

ماسک جلبک اسپیرولینا در مقابل روش های زیبایی

جلبک اسپیرولینا از جهات مختلفی برای انواع پوست، مفید است . دانستیم، این ماده که سرشار از مواد مغذی است برای درمان و جوانسازی به کار می رود .

با پیشرفت روز افزون علم و تخصص های پوستی ، نیاز به عمل های جراحی کمتر احساس می شود .هر چه عمل های جراحی پوستی کمتری صورت بگیرد ، پوست کمتر دستخوش تغییرات می شود .هر چه پوست کمتر دستخوش تغییرات بشود ، قابلیت ترمیم و بازسازی سلول ها بیشتر می شود .در عین حال که عمل های پوستی ممکن است هزینه های گزافی در پی داشته باشد .

ماسک جلبک دریایی اسپیرولینا برای صورت

با وجود هزینه های گزاف برای عمل های پوستی باز هم ممکن است به نتیجه ی دلخواه نرسیم. این عمل ها ممکن است درصد کمی جواب بدهد و در هر دو صورت عوارضی در پی خواهد داشت. همچنین خطر ،از بین رفتن بافت های پوستی تحت انجام این عمل ها وجود دارد .

جلبک اسپیرولینا که در قالب ماسک ، ارائه شده است و لیفت پوست را انجام می دهد .لیفت پوست توسط این ماسک بدون هیچ هزینه ای صورت می گیرد . علاوه بر این خواص ،پاکسازی پوست و درمان انواع پوست را انجام می دهد .هر کدام از این خواص ، از جمله درمانی و پاکسازی هزینه ی مختص و جداگانه ای دارند . ماسک این گیاه به تنهایی تمامی این خواص را در خود، جا داده است .ماسک جلبک اسپیرولینا فقط یک ماسک معمولی نیست چرا که ویتامین های طبیعی بسیاری را در خود ،دارد .

 

قیمت ماسک جلبک اسپیرولینا

قیمت ماسک جلبک اسپیرولینا با همه ی خواص درمانی و مزایایی که دارد ،بسیار مناسب بوده است .از این ماسک به عنوان یک لایه بردار پوست استفاده می شود . همه ی پوست ها هر از چند گاهی نیاز به پاکسازی و سم زدایی دارند. پوست صورت در اثر، آلودگی هایی که از هوای آزاد بر پوست می نشیند آلوده می شود .همچنین چربی های موجود در بافت پوست که نیز موجب آکنه و آلودگی می شود .

ماسک جلبک اسپیرولینا، با خاصیت سم زدایی و پاکسازی ، پوستی درخشان برای شما به ارمغان می آورد .در عین پاکسازی به روشن سازی و شفافیت بیشتر پوست منجر می شود .این ماسک چند منظوره و با کارایی بالا لطافت و طراوت را پوست می بخشد . این ماسک قیمت مناسبی دارد چرا که کار انواع روش های زیبایی را به تنهایی انجام می دهد .در قبال ارائه ی لطافت و زیبایی و شفافیت به پوست، با قیمت مناسبی ارائه می شود.

 

 

 

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][respost_slide image_icon=”8824″ category=”1135″ numberposts=”5″ columns=”1″ interval=”5000″ scroll=”1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][respost_slide image_icon=”9002″ category=”1132″ numberposts=”5″ columns=”1″ interval=”5000″ scroll=”1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”white”][vc_custom_heading text=”محصولات مرتبط” font_container=”tag:h2|text_align:center” google_fonts=”font_family:ABeeZee%3Aregular%2Citalic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”]

[vc_separator color=”white” css=”.vc_custom_1578945499942{margin-top: 40px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_wp_posts number=”5″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *