ماسک

هر آنچه در مورد ماسک جلبک اسپیرولینا باید بدانیم

ماسک جلبک اسپیرولینا : معجزه ی جلبک اسپیرولینا

در این مقاله سعی داریم اطلاعات ارزشمندی در مورد ماسک جلبک اسپیرولینا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم با ما همراه باشید.

ماسک جلبک اسپیرولینا به دلیل داشتن مزیت های فوق العاده به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است ولی نحوه ی استفاده ی آن به چه شکلی است؟ در چه مدت زمانی می توانیم شاهد تاثیرگذاری آن باشیم ؟ عوارض و معایب استفاده از ماسک جلبک اسپیرولینا تا چه حدی می تواند مخرب کننده باشد و یا به عبارت بهتر این ماسک چه نوع عوارضی و تحت چه شرایطی می تواند داشته باشد.

ماسک جلبک اسپیرولینا : کاربرد جلبک اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا دارای کاربردهای بسیاری است و همین امر سبب محبوبیت آن گردیده در کشورهایی مثل ژاپن و چین این جلبک بیشتر استفاده را دارد و خوشبختانه در کشورمان نیز در سال های اخیر امکان رشد آن فراهم شده است.  همین امر سبب شده که این جلبک حتی به صورت فرآورده هایی مانند قرص در داروخانه ها به فروش برسد از جمله مهمترین کاربرد آن می توان:

 • تناسب اندام
 • مبارزه با سم زدایی
 • کاهش فشار خون
 • بهبود برخی از آلرژی های موجود
 • کاهش کلسترول
 • مبارزه با انواع سرطان ها
 • بهبودی بیماری های کبدی
 • کاهش سطح قند خون
 • درمان سینوزیت

می توان اشاره کرد ولی از همه مهمتر باید به استفاده از ماسک جلبک اسپرولینا برای  زیبایی پوست و مو که به طور وسیع مورد توجه میباشد یاد کرد.

اسپیرولینا خشک شده حاوی:

 • 5 % آب
 • 24 % کربوهیدرات
 • 8 % چربی
 • حدود 60% (51-71%) پروتئین

است

ماسک صورتFigure 1ماسک جلبک اسپیرولینا

معرفی ماسک جلبک اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا یک جلبکی به رنگ تیره ی سبز می باشد که از دیرباز مورد توجه بشر به دلیل داشتن ویتامین های مختلف و از همه مهمتر مواد معدنی غنی بوده است. با افزودن شدن تحقیقات مختلف به تاثیر گذاری این ماسک و مزیت های فوق العاده ی آن امروزه شاهد استفاده ی آن برای زیبایی پوست و مو در بیشتر نقاط دنیا هستیم. ماسک اسپیرولینا امروزه در سالن های زیبایی و آرایشی طرفدار زیادی دارد و همچنین روش های مختلفی برای استفاده از آن مد نظر می باشد به گونه ای که در برخی مواقع ادغام شدن جلبک اسپیرولینا با مواد دیگر نتایج سودمند تر بیشتری را به همراه داشته است. برای بهره مندی از بهترین مزایای این ماسک باید در بازه های زمانی مشخص با رعایت اصول های بهداشتی و نحوه ی استفاده دقیق آن را دنبال کرد.

 

مزیت ماسک جلبک اسپیرولینا

ماسک جلبک اسپیرولینا دارای مزیت های بسیاری است به همین دلیل می توان از آن به عنوان یک ماسک طبیعی برای زیبایی پوست با اطمینان کامل استفاده کرد. از جمله مهمترین مزیت های ماسک جلبک اسپیرولینا می توان:

خواص معجزه گر این ماسک در برابر ضد پیری: ماسک جلبک اسپیرولینا دارای آنتی اکسیدان های بسیاری است به همین دلیل به آسانی می تواند رادیکال های آزاد موجود در پوست را از بین ببرد از همه مهمتر این ماسک توانایی آن را دارد که مانع پیری زودرس باشد به همین دلیل می تواند در نقش جوانسازی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

سبب سفت شدن پوست شل : با استفاده از این ماسک می توانید به راحتی پوست شل شده را سفت کنید زیرا اسپیرولینا دارای آمینو اسیدهای کارساز می باشد.

محافظت از پوست: جلبک اسپیرولینا به دلیل دارا بودن مواد طبیعی مغذی توانایی حفاظت از پوست را به طور کامل دارا است.

ماسک صورت جلبک

Figure 2مزیت ماسک جلبک اسپیرولینا

معایب ماسک جلبک اسپیرولینا

با همه ی مزیت های یاد شده در مورد ماسک جلبک اسپیرولینا این ماسک عاری از عیب نیست و معایب آن بیشتر در مواردی می تواند تشدید یابد که هم نحوه ی استفاده ی نامطلوب دنبال گردد و هم با میزان بیش از حد از آن برای زیبایی و دسترسی به پوستی شاداب و شفاف استفاده شود. همواره در استفاده از انواع ماسک ها اعتدال را رعایت کنید لازم به ذکر است از آنجا که بعد از استفاده ی ماسک جلبک اسپیرولینا منافذ بسته شده در پوست باز می شود به طور مستقیم  در معرض خورشید قرار گرفتن می تواند سبب سوختگی پوست شود و همچنین با گذر زمان به جای شفاف سازی پوست سبب ایجاد لایه ای تیره بر روی آن گردد به همین دلیل لازم است نکات اصولی را قبل و بعد از استفاده از ماسک جلبک اسپیرولینا را حتما مورد توجه قرار دهید.

نحوه ی خرید  ماسک جلبک اسپیرولینا

برای خرید ماسک جلبک اسپیرولینا از bamailto و بهره مندی از مزیت های فوق العاده ی آن می توانید همین اکنون با شماره های موجود با ما در تماس باشید. همکاران بخش فروش اطلاعات کامل در مورد قیمت و مشخصات این محصول را در اختیارشما قرار خواهند داد . زمان آن رسیده است که به همه ی مواد آرایشی و بهداشتی شیمیایی پایان دهید و با بهره مندی از مواد طبیعی زیبایی و شادابی را دوباره به پوست خود برگردانید استفاده از مواد طبیعی و به دست آمده از طبیعت به دلیل سازگاری بیشتر عوارض جانبی بسیار محدودی دارد به همین دلیل امروزه متخصصان زیبایی به طور جدی تاکید می کنند که مواد طبیعی را برای مراقبت از پوست خود در اولویت قرار دهید. این محصول با بسته بندی های مختلف به فروش می رسد و نحوه ی استفاده از آن به طور کامل در بروشور موجود در داخل بسته بندی موجود است.

ماسک صورت

Figure 3خرید ماسک جلبک اسپیرولینا

عوارض ماسک جلبک اسپیرولینا

ماسک جلبک اسپیرولینا عوارض جانبی خاصی ندارد زیرا این ماسک توسط ماده ای فراهم می شود که به طور کامل از طبیعت به دست می آید به همین دلیل همانند ماسک های شیمیایی امکان ایجاد هرگونه عوارض مخربی برای این ماسک موجود نیست. البته استفاده ی بیش از حد آن و همچنین ادغام ساختن آن با مواد دیگر می تواند به عوارض های جدی متجر گردد که از جمله مهمترین آنها حساسیت های پوستی می باشد که به همراه سوزش و التهاب همراه خواهد بود. قبل از اینکه آن را به طور کامل بر روی پوست خود استفاده کنید پیشنهاد ما آن است که مقداری از آن را بر قسمت خاصی از پوست استفاده کنید اگر شاهد هیچ گونه حساسیت نباشید می توان بر روی کل ناحیه ی مد نظر استفاده کنید.

مدت زمان تاثیر گذاری ماسک جلبک اسپیرولینا

مدت زمان تاثیر گذاری ماسک جلبک اسپیرولینا به عوامل مختلفی وابسته است که از جمله مهمترین آنها می توان به نوع پوست و نحوه ی استفاده از آن اشاره کرد. در حال ایده آل در اولین بار استفاده از این ماسک شاهد تغییرات قابل توجهی خواهید بود ولی برای تداوم یافتن تغییرات یاد شده نیازمند استفاده ی آن به طور دوره ای در بازه های زمان مشخص هستید معمولا توصیه می شود هفته ای دو بار آن را استفاده کنید تا در مدت زمان کمتر از یک ماه اثرات مطلوب آن را مشاهده کنید. لازم به ذکر است اگر در اولین یا دومین بار استفاده از این محصول شاهد هرگونه حساسیت و آلرژی شده اید بلافاصله به کار گیری آن را قطع کنید زیرا در موارد نادری با توجه به نوع پوست ممکن است استفاده از ماسک جلبک اسپیرولینا سبب ایجاد حساسیت هایی از جمله خارش پوست و ایجاد التهاب در بخش های خاص آن باشد.

ماسک صورتFigure 4اهمیت ماسک جلبک اسپیرولینا

ماسک مو جلبک اسپیرولینا

ماسک جلبک اسپیرولینا تنها قابل استفاده برای زیبایی پوست نیست زیرا این جلبک دریایی مفید کارایی و البته مزیت های فوق العاده ای دارد . استفاده از ماسک جلبک به منظور ترمیم موی سر و همچنین رشد سریع مو بسیار کارساز است. جلبک اسپیرولینا به دلیل داشتن پروتئین های مختلف زمینه را برای رشد سریع مو فراهم می سازد با همین دلیل اگر به مراقبت های ویژه از مو نیاز مند هستید می توانید این ماده ی طبیعی را با اطمینان کامل در اولویت قرار  دهید. ترکیبات ماسک جلبک اسپیرولینا به کار رفته برای مراقبت از مو با ترکیبات ماسک آن برای پوست متفاوت می باشد به همین دلیل هنگام خرید مشخص کنید که به چه منظوری این محصول را خریداری می کنید. در کوتاهترین مدت زمان استفاده از این محصول شاهد رشد قابل توجهی در موی سرتان خواهید بود.

ماسک شفاف کننده صورت جلبک اسپیرولینا

ماسک جلبک اسپیرولینا به دلیل داشتن آمینو اسید، آنتی اکسیدان و البته ویتامین های مختلف توانایی شفاف سازی طبیعی پوست را دارد . می توانید از این ماسک به جای جراحی های خطرناک زیبایی برای دسترسی به پوستی شفاف استفاده کنید. داشتن صورتی سفید و شفاف آرزوی هر یک از بانوان است  و از سوی دیگر به دلیل آلودگی های موجود با گذر زمان پوست صورت شفافیت خود را از دست می دهد اینک با ماسک جلبک راهکار مفیدی برای دستیابی به زیبایی و شفافیت قبلی صورت در دسترس است.

Figure 5ماسک جلبک اسپیرولینا و ماسک مو

 ماسک جلبک اسپیرولینا برای جوانسازی پوست

از ماسک جلبک می توانید به منظور جوانسازی پوست استفاده کنید زیرا این جلبک با داشتن آنتی اکسیدان های قوی در برابر پیری جلوگیری می کند و البته از سوی دیگر با تولید کلاژن می تواند به طور جدی سبب از بین رفتن چین و چروک های موجود گردد.اگر به دنبال جوانسازی پوست خود هستید می توانید استفاده از این ماسو را در اولویت خود قرار دهید. روش های جراحی زیبایی معایب بسیاری به همراه دارند و همچنین در کوتاه مدت  اکثر این روش ها نیازمند ترمیم هستند به همین دلیل هزینه های بسیاری باید پرداخت شود ولی استفاده از روش های طبیعی و یا مواد به دست آمده از طبیعت بسیار کارساز هستند .

همچنین این ماست قابل استفاده بر روی پوست دست و گردن نیز می باشد اگر خواستار آن هستید شاهد نتایج مطلوب آن باشید باید به طور منظم در بازه های زمانی خاص آن را استفاده کنید.

 

 

لایه برداری پوست با ماسک جلبک اسپیرولینا

ماسک لایه بردار با جلبک اسپیرولینا یکی از ماسک های پرکاربرد می باشد برای تهیه ی این ماسک کافی است :

 • قاشق غذاخوری آب آلوئه ورا
 • ۳ قاشق غذاخوری آرد برنج
 • ۱ قاشق غذاخوری عسل
 • ۱ قاشق چایخوری جلبک اسپیرولینا
 • ۱ قاشق چایخوری پودر جلبک کلرلا
 • ۱ قاشق چایخوری آب لیمو ترش

 

را با هم ادغام کنید و اجازه دهید به مدت ۲۰ دقیقه بر روی پوستتان بماند سمس با آب ولرم آن را بشویید. این ماسک با لایه برداری پوست سبب ایجاد پوستی روشن و درخشان و البته نرم و لطیف خواهد بود که در همان اولین بار استفاده می توانید شاهد تاثیر گذاری مطلوب آن باشید.

روغن بادام

Figure 6استفاده از ماسک جلبک اسپیرولینا

آبرسانی پوست با ماسک جلبک اسپیرولینا

با افزودن آلوئه ورا به جلبک اسپیرولینا می تواند یک ماسک عالی به منظور آبرسانی پوست تهیه کنید. از هر کدام از مواد یاد شده به مقدار یکسان با هم ادغام کنید و اجازه دهید به مدت نیم ساعت بر روی پوست صورت، و البته گردن بماند حال می توانید با آب سرد آن را بشویید تا در کوتاهترین زمان تاثیرات معجزه آسای این ماسک بی نظیر باشید. این ماسک به دلیل آنکه توسط آلوئه ورا غنی می گردد سبب می شود کارایی ماسک جلبک اسپیرولینا مضاعف گردد و حتی اگر در برخی از افراد استفاده از این ماسک موجب خشکی پوست می شود به طور قابل ملاحظه ای برطرف گردد. استفاده از این ترکیب به طور جدی توسط متخصصین زیبایی نیز توصیه می شود زیرا هم آلوئه ورا و هم جلبک اسپیرولینا دارای خواص عالی برای زیبایی پوست هستند به همین دلیل استفاده ی همزمان این دو ترکیب می تواند به طور جدی کارساز باشد.

 

باید و نبایدهای در مورد ماسک جلبک اسپیرولینا

هر چه از اهمیت و مزیت ماسک جلبک اسپیرولینا بگوییم باز کم گفته ایم فقط کافی است یک بار این محصول را استفاده کنید تا در همان بار اول شاهد نتایج درخشان آن باشید. همین اکنون اقدامات لازم برای خرید و ثبت سفارش را نهایی کنید و با بهره مندی از یکی از عالی ترین ترکیبات موجود در دنیا از پوست خود مراقبت کنید. ماسک صورت خانگی جلبک اسپیرولینا یک ترکیب عالی برای پوست شما خواهد بود. قیمت مشخصی برای این محصول موجود است و از همه مهمتر ماسک جلبک را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا از کیفیت آن مطمئن باشید. متاسفانه برخی سودجویان محصولات بی کیفیت این ماسک را به قیمت کمتری به منظور فریب خریدار روانه ی بازار کرده اند به همین دلیل است که تاکید می شود که حتما فروشنده های معتبر در این زمینه هدف قرار گیرد. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به اطلاعات بیشتر تردیدی نکتید با شماره های موجود می توانید با ما در تماس باشید.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *