ماسک

10 ماسک خانگی آبرسان پوست با روغن گیاهی

10 ماسک خانگی آبرسان پوست با روغن گیاهی

 

 

 

شگفتی های ماسک آبرسان روغن زیتون

مقاله زیر درباره ماسک آبرسان صورت روغن گیاهی است. ماسک صورت روغن زیتون به دلیل داشتن اسیدهای چرب و ویتامین ها که شامل موادی مانند امگا 3 بوده و هم چنین موادی مانند ویتامین E که روغن زیتون در آن وجود دارد ، برای پوست های خشک خصوصاً در ماه های سرد بسیار عالی است. این ماسک آبرسان پیشگیری کننده از پیری است و پوست شما را شاد و درخشان خواهد کرد. به ما اعتماد کنید؛ روغن زیتون یک ماده طبیعی عالی برای پوست و حتی موهای شما است. با این حال ، هنگامی که می خواهید برای صورت خود از این نوع روغن استفاده کنید باید مواد دیگری به ان اضافه شود و یک ماسک آبرسان قوی را تهیه کرد. هر ده ماسک صورت زیر ماسک های ساده ای هستند ، که می توانید بدون نیاز به ترک خانه ، آنها را درست کنید.

ماسک آبرسان صورت شماره 1 روغن زیتون: روغن زیتون و جوش شیرین

این ماسک صورت نه تنها باعث شگفتی و درخشندگی و آبرسانی در پوست می شود بلکه پوست شما را نرم می کند. همچنین جوش شیرین بسیار عالی و طبیعی است.

طرز تهیه ماسک آبرسان روغن زیتون و جوش شیرین:

مواد لازم ماسک آبرسان:

2 – قاشق چایخوری جوش شیرین -1 قاشق چایخوری آب گرم -1 قاشق چایخوری روغن زیتون

 دستورالعمل تهیه ماسک آبرسان:

کلیه مواد تشکیل دهنده را در یک کاسه ترکیب کنید و به آن آب اضافه کنید. خوب مخلوط کنید.

دستورالعمل استفاده ماسک ابرسان:

خیلی زود بعد از ساختن آن را بمالید تا آب گرم درون ماسک کمی گرم بماند. مطمئن شوید که صورت شما تمیز ، بدون آرایش یا سایر مرطوب کننده ها باشد. ماسک صورت را روی صورت بمالید و از تماس با چشم ، دهان و بینی خودداری کنید. بگذارید ماسک صورت به مدت پانزده تا بیست دقیقه روی پوست بنشیند ، سپس با آب بشویید. این ماسک برای آکنه نیز عالی است علاوه بر اینکه آبرسانی قوی دارد.

ماسک آبرسان صورت شماره 2 روغن زیتون: روغن زیتون ، شیر و زردچوبه

این ماسک صورت باعث شگفتی و آبرسانی برای پوست شما خواهد شد. شیر مرطوب کننده و زردچوبه ضد باکتری و همچنین آنتی اکسیدان است. زردچوبه برای جلوگیری از آکنه بسیار عالی است ، بنابراین ترکیب آن با نرم کننده پوست روغن زیتون یک ترکیب عالی است.

مواد لازم ماسک آبرسان:

-1 قاشق غذاخوری روغن زیتون -2 قاشق غذاخوری شیر -1 قاشق غذاخوری پودر زردچوبه

دستورالعمل تهیه ماسک آبرسان:

ابتدا پودر زردچوبه را اضافه کنید. سپس با شیر و روغن زیتون ترکیب کنید. خوب مخلوط کنید تا یک ماده پرتقالی رنگ و طلایی مانند ایجاد شود.

دستورالعمل استفاده ماسک آبرسان:

مطمئن شوید که صورت شما تمیز ، بدون آرایش یا سایر مرطوب کننده ها باشد. ماسک صورت را روی صورت بمالید و از تماس با چشم ، دهان و بینی خودداری کنید. بگذارید ماسک صورت به مدت ده تا دوازده دقیقه روی پوست بنشیند ، سپس با آب بشویید. استفاده های متعدد از این ماسک صورت در هفته بیش از آنچه ممکن است باور کنید به آبرسانی پوست شما کمک می کند.

ماسک آبرسان صورت

ماسک آبرسان صورت شماره 3 روغن زیتون: روغن زیتون ، پرتقال و جو دوسر

این ماسک صورت چند غذای معروف را با هم مخلوط کرده و ماسک صورت عالی و مفید روغن زیتون با آبرسانی قوی را ایجاد می کند.

 مواد لازم ماسک آبرسان:

-2 قاشق غذاخوری پودر پوست پرتقال -1 قاشق چایخوری جوش شیرین -1 قاشق چایخوری روغن زیتون – یک قاشق چای خوری جو دوسر (پخته شده)

 دستورالعمل تهیه ماسک آبرسان:

ابتدا مقداری بلغور جو دوسر ساده تهیه کنید. هیچ قندی یا دارچین یا چیز دیگری اضافه نکنید. تا حد ممکن کمی درست کنید مگر اینکه بخواهید بقیه را بخورید زیرا فقط یک قاشق چایخوری برای این دستور ماسک نیاز دارید. به محض اینکه پخته شد و خنک شد ، جو دوسر را به روغن زیتون ، همچنین پودر پوست پرتقال ، و جوش شیرین اضافه کنید. خوب با هم مخلوط کنید.

 دستورالعمل استفاده ماسک آبرسان:

مطمئن شوید که صورت شما تمیز ، بدون آرایش یا سایر مرطوب کننده ها باشد. ماسک صورت را روی صورت بمالید و از تماس با چشم ، دهان و بینی خودداری کنید. بگذارید ماسک صورت به مدت دوازده تا پانزده دقیقه روی پوست بنشیند ، سپس با آب بشویید. این برای لایه برداری و تمیز کردن صورت بسیار عالی است ، بنابراین صورت شما روشن و صاف خواهد بود.

ماسک آبرسان صورت روغن زیتون شماره 4: روغن زیتون و سفیده تخم مرغ

 

سفیده تخم مرغ به دلیل خصوصیات سفت کننده ، علاوه بر اینکه در ماسک آبرسان صورت روغن زیتون بسیار عالی عمل می کند بلکه پوست را سفت می کند. این ماسک صورت منافذ شما را به حداقل می رساند و پوست شما را نرم و صاف می کند. این حتی یک لایه برداری ملایم است.

 مواد لازم ماسک آبرسان:

-1 قاشق غذاخوری روغن زیتون -1 عدد تخم مرغ سفید -1/4 قاشق چایخوری نمک دریا -1 قاشق چایخوری شیر

 دستورالعمل تهیه ماسک آبرسان:

یک تخم مرغ را باز کرده و سفیده را از زرده تخم مرغ جدا کنید. سفیده را نگه دارید ، زرده را بریزید. تمام مواد را با هم در یک کاسه اضافه کرده و مخلوط کنید. مراقب باشید بیش از حد مخلوط نشود زیرا نمی خواهید سفیده تخم مرغ بیش از حد کف کند.

 دستورالعمل استفاده ماسک آبرسان:

مطمئن شوید که صورت شما تمیز ، بدون آرایش یا سایر مرطوب کننده ها باشد. ماسک صورت را روی صورت بمالید و از تماس با چشم ، دهان و بینی خودداری کنید. بگذارید ماسک صورت روی پوست بماند تا خشک شود و بعد بگذارید تا سه دقیقه دیگر بماند. سپس با آب بشویید.

ماسک روغن زیتون

ماسک آبرسان صورت روغن زیتون شماره 5: روغن زیتون ، قهوه و آلوئه ورا

این ماسک آبرسان صورت به دلیل روغن زیتون دارای خاصیت مرطوب کننده بسیار خوبی است و حتی می تواند به خلاص شدن شما از شر آکنه کمک کند ، زیرا قهوه ضد التهاب بسیار عالی است. آلوئه ورا آرامش بخش و بسیار آبرسان است.

مواد لازم ماسک آبرسان:

1 قاشق غذاخوری قهوه به مقدار قاشق غذا خوری -1 قاشق غذاخوری روغن زیتون -1 قاشق چایخوری آلوئه ورا (اختیاری)

دستورالعمل تهیه ماسک آبرسان:

 قهوه و روغن زیتون را با هم مخلوط کنید تا خمیری درست شود. یک قاشق چایخوری آلوئه ورا را برای پوست های حساس اضافه کنید. و مخلوط کنید.

دستورالعمل استفاده ماسک آبرسان:

 مطمئن شوید که صورت شما تمیز ، بدون آرایش یا سایر مرطوب کننده ها باشد. ماسک آبرسان صورت را روی صورت بمالید و از تماس با چشم ، دهان و بینی خودداری کنید. بگذارید ماسک آبرسان صورت به مدت پانزده تا بیست دقیقه روی پوست بنشیند ، سپس با آب بشویید.

ماسک آبرسان صورت شماره 6 روغن زیتون: روغن زیتون و آب لیمو

این ماسک آبرسان صورت بعدی دارای خواص مرطوب کننده و آنتی اکسیدانی بسیار خوبی است. چهره شما را صاف و درخشان خواهد کرد.

 مواد لازم ماسک آبرسان:

-1 قاشق چایخوری روغن زیتون -1 قاشق غذاخوری آب لیمو (ترجیحا تازه)

دستورالعمل تهیه ماسک آبرسان:

 تخم مرغ: یک تخم مرغ تهیه و سفیده را از زرده تخم مرغ جدا کنید. سفیده را نگه دارید ، زرده را دور بریزید. روغن زیتون و آب لیمو را اضافه کرده و مخلوط کنید. البته به یاد داشته باشید که بیش از حد مخلوط نشود ، زیرا نمی خواهید سفیده تخم مرغ کف کند.

 دستورالعمل استفاده ماسک آبرسان:

مطمئن شوید که صورت شما تمیز ، بدون آرایش یا سایر مرطوب کننده ها باشد. ماسک آبرسان صورت را روی صورت بمالید و از تماس با چشم ، دهان و بینی خودداری کنید. بگذارید ماسک آبرسان صورت روی پوست بماند تا خشک شود و سپس آن را برای سه دقیقه دیگر بمالید. هر آنچه باقی مانده را بشویید.

ماسک آبرسان صورت روغن زیتون و خیار

ماسک آبرسان صورت روغن زیتون شماره 7: روغن زیتون ، موز؛ آب خیار

موزها مرطوب کننده های خوبی هستند و آب خیار باعث کاهش قرمزی و همچنین آبرسانی پوست می شود. این ماسک صورت پوست شما را نرم خواهد کرد و احساس آرامش به پوست شما خواهد داد.

 مواد لازم ماسک آبرسان:

 1 عدد موز رسیده 1 قاشق چای خوری آب خیار -1 قاشق چایخوری روغن زیتون

 دستورالعمل تهیه ماسک ابرسان:

موز را تا زمانی که هیچ تکه ضخیم باقی نماند ، خرد و له کنید. آب خیار و روغن زیتون را اضافه کنید. هم بزنید تا خوب مخلوط شود.

دستورالعمل استفاده ماسک ابرسان:

مطمئن شوید که صورت شما تمیز ، بدون آرایش یا سایر مرطوب کننده ها باشد. ماسک آبرسان صورت را روی صورت بمالید و از تماس با چشم ، دهان و بینی خودداری کنید. ده تا پانزده دقیقه روی صورت بگذارید. با آب خنک بشویید و سپس صورت را خشک کنید.

ماسک آبرسان صورت روغن زیتون شماره 8: روغن زیتون و نارگیل

روغن زیتون و نارگیل. هر دو دارای خاصیت مرطوب کننده بسیار خوبی هستند و پوست شما را نرم و شاد می کنند.

مواد لازم ماسک آبرسان:

-2 قاشق غذاخوری روغن زیتون -1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل

 دستورالعمل ماسک آبرسان:

روغن زیتون و روغن نارگیل را با هم ترکیب کنید. خوب مخلوط کنید.

دستورالعمل استفاده:

مطمئن شوید که صورت شما تمیز ، بدون آرایش یا سایر مرطوب کننده ها باشد. ماسک آبرسان صورت را روی صورت بمالید ، از تماس با چشم ، دهان و بینی خودداری کنید. پانزده تا بیست دقیقه روی صورت بگذارید. با آب خنک بشویید و سپس صورت را خشک کنید. این یک ماسک عالی برای صورت است که باعث شگفتی در پوست شما خواهد شد.

ماسک آبرسان صورت شماره 9 روغن زیتون: روغن زیتون و عسل

این ماسک صورت برای پوست های خشک عالی است. آنتی اکسیدان ها هم در روغن زیتون و هم در عسل منافذ شما را پاک می کنند و صورت شما را نرم و روشن می کنند.

 مواد لازم ماسک آبرسان:

-2 قاشق غذاخوری عسل -1 قاشق غذاخوری روغن زیتون

 دستورالعمل تهیه ماسک آبرسان:

عسل و روغن زیتون را در یک کاسه در مایکروویو مخلوط کنید. بعد ، کاسه را با مواد داخل مایکروویو بگذارید و حدود 20 ثانیه گرم کنید.

دستورالعمل استفاده ماسک آبرسان:

 اطمینان حاصل کنید که ماسک آبرسان صورت گرم است مطمئن شوید که صورت شما تمیز است. عاری از آرایش یا مرطوب کننده های دیگر. ماسک صورت را بمالید و از تماس با چشم ، دهان و بینی خودداری کنید. بگذارید ماسک صورت به مدت ده تا پانزده دقیقه روی پوست بنشیند ، سپس با آب بشویید. اکنون با پوست نرم و زیبایی خود شگفت زده شوید.

ماسک آبرسان صورت شماره 10 روغن زیتون: روغن زیتون و آووکادو

این ماسک صورت پوست شما را با مواد مغذی عالی پمپ کرده و باعث درخشش پوست شما می شود.

مواد لازم ماسک آبرسان صورت:

-1 آووکادو کوچک و رسیده -1 قاشق غذاخوری روغن زیتون

 دستورالعمل تهیه ماسک آبرسان صورت:

آووکادو را به نصف بریزید و دانه را از مرکز خارج کنید. در مرحله بعد ، قسمت داخلی آووکادو را درون یک کاسه بریزید. آووکادو را زمانی که یکدست و نرم شد، یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را اضافه کرده و هم بزنید تا روغن زیتون کاملاً مخلوط شود.

 دستورالعمل استفاده ماسک آبرسان صورت:

مطمئن شوید صورت شما تمیز است. عاری از آرایش یا مرطوب کننده های دیگر. از ماسک آبرسان صورت استفاده کنید ، از تماس با چشم ، دهان و بینی خودداری کنید. بگذارید ماسک آبرسان صورت به مدت پانزده تا بیست دقیقه روی پوست بنشیند. سپس با آب بشویید. صورت را خشک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *